Data dodania 11.12.2020 - 13:05

Wykładowcy Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki (CMF) Politechniki Łódzkiej przeprowadzą zdalnie zajęcia dla pięciu szkół średnich z terenu województwa łódzkiego. To szkoły, które są objęte patronatem CMF.

- Nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony Dyrektorów tych szkół. Zajęcia przeprowadzane są na platformie ClickMeeting w pokojach webinaryjnych - mówi dr inż. Agnieszka Niedziałkowska z CMF. -  Pomimo sytuacji epidemiologicznej współpracujemy ze szkołami objętymi naszym patronatem i dokładamy wszelkich starań, aby podtrzymać kontakt z uczniami, którzy być może w niedalekiej przyszłości będą naszymi studentami.

Zajęcia z fizyki i matematyki, dwugodzinne bloki z każdego przedmiotu, dwa lub trzy razy w tygodniu, odbędą sie grudniu w: LO im. Marii Konopnickiej w Poddębicach,  I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu, II LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.