Data dodania 18.10.2023 - 13:44

Do 17 listopada naukowcy z Politechniki Łódzkiej mogą aplikować o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ.

W ramach konkursu, podobnie jak w poprzednim roku, zostaną przyznane:

• stypendia naukowe dla pracowników zmierzających do uzyskania tytułu profesora, stopnia naukowego doktora habilitowanego, stopnia naukowego doktora,
  • stypendia naukowe dla doktorantów zmierzających do uzyskania stopnia naukowego doktora,
  • stypendia za wyniki w nauce dla studentów Politechniki Łódzkiej zmierzających do uzyskania tytułu zawodowego magistra inżyniera, tytułu zawodowego  magistra, tytułu  zawodowego inżyniera, tytułu zawodowego licencjata.

Aplikacja powinna zawierać:

• Podanie o stypendium naukowe z załącznikami (według wzoru określonego w 1. załączniku Regulaminu);
  • Formularz zgłoszeniowy (według wzoru określonego w 2. załączniku Regulaminu) podpisany przez wnioskodawcę oraz kierownika jednostki;
  • Życiorys;
  • Informację o dotychczasowym dorobku naukowym (według wzorów określonych odpowiednio w załącznikach nr 3-6 Regulaminu);
  • Opis projektu badawczego, który ma być realizowany w czasie korzystania ze stypendium;
  • Opinię opiekuna naukowego lub kierownika jednostki – zgodnie z zapisami w Regulaminie.

Bliższych informacji o konkursie udziela Centrum Wspierania Nauki PŁ, e-mail: katarzyna.osinska@p.lodz.pl, dalia.ghazal-szczyglowska@p.lodz.pl, rncwn@adm.p.lodz.pl.

Podanie o stypendium skierowane do JM Rektora, wraz z kompletem podpisanych dokumentów, należy przesłać lub przekazać osobiście do Centrum Wspierania Nauki PŁ, ul. Żeromskiego 116, budynek Wydziału Chemicznego - A27, IV piętro, pokój CH-3, z adnotacją na kopercie WŁASNY FUNDUSZ STYPENDIALNY PŁ oraz przesłać ich tożsamą  wersję elektroniczną na adres: rncwn@adm.p.lodz.pl w postaci jednego pliku PDF – w temacie e-maila: WŁASNY FUNDUSZ STYPENDIALNY PŁ.

Uwaga: Proszę o zawarcie w treści e-maila oświadczenia, iż wersja elektroniczna wniosku o stypendium jest tożsama z wersją papierową