Data dodania 13.05.2024 - 11:25
Kategorie aktualności

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej obchodzi w maju 65. urodziny. To niekomercyjne radio, które jest organizatorem wielu imprez i festiwali. Jego ramówkę tworzą programy autorskie o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

Image

Z okazji urodzin zapraszamy do słuchania specjalnej ramówki, która rozpocznie się 17 maja o godz. 7:00, a zakończy dopiero 19 maja o 23:59, będzie trwała nieprzerwanie aż 65 godzin. W trakcie programu będzie można usłyszeć zupełnie nowe, wyjątkowe audycje oraz znane już słuchaczom klasyki.

Żakowcy zapraszają również na urodzinowe koncerty, które odbędą się 25 maja (sobota) w Klubopiwiarni przy ul. Narutowicza 7/9. Dla gości zagrają: Potato Stonks - wywodzący się z Łodzi zespół, który do stylu alternatywnego rocka wprowadza brzmienie z minionych lat oraz Żurawie, czyli pochodząca z Trójmiasta grupa bazująca na gitarowym brzmieniu z elektronicznymi inspiracjami. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Ustawcie swoje radioodbiorniki na 88,8 MHz. Świętujcie z nami 65 lat Żaka! -  zapraszają organizatorzy na urodziny na FB.