Data dodania 11.12.2020 - 13:42

Politechnikę Łódzką wyróżnia piękny kampus, na którym znajdują się zrewitalizowane pofabryczne budynki, XIX wieczne pałacyki oraz nowoczesne, przeszklone laboratoria. To elementy łódzkiej architektury, które podkreślają wyjątkowy charakter politechnicznego pejzażu.

Pandemia spowodowała, że pracownicy i studenci Politechniki Łódzkiej, nie spotykają się teraz na kampusie PŁ, tylko na Teamsach. Przygotowane przez Dział Promocji, wspólnie z agencją reklamową Niceday, grafiki ze zdjęciami budynków, mają być formą promocji Uczelni i poczucia przebywania razem na kampusie.

Osoby zainteresowane pobraniem teł do MS TEAMS, zapraszamy na portal WIKAMP, gdzie zamieszczonych jest kilkanaście grafik, do wyboru dla poszczególnych wydziałów oraz kilka teł ogólnych. Znajdują się w strefie dla pracowników i w strefie dla studentów.