Data dodania 17.03.2023 - 08:16

Zespół dr inż. Doroty Kamińskiej z Instytutu Mechatroniki i Systemów Informatycznych PŁ, został laureatem konkursu fotograficznego Selfie+, pod hasłem "Wyobraź sobie, inspiruj innych".

Selfi+ to konkurs organizowany już po raz ósmy, przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i jest skierowany do wszystkich beneficjentów programów przez nich prowadzonych.

Naukowcy z Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ są beneficjentem projektu "Mixed Reality on Universal Design’s Secret Service" realizowanego w ramach programu Erasmus + Szkolnictwo wyższe. Zgłoszone przez nich zdjęcie otrzymało I miejsce w kategorii: Wartości europejskie w nowej perspektywie: Cyfrowy świat.

Jak informują organizatorzy na stronie konkursu, do Fundacji w tej edycji wpłynęło aż 350 zdjęć.