Data dodania 12.06.2024 - 13:15

Już jutro (13 czerwca) w auli Centrum Współpracy Międzynarodowej odbędzie się konferencja Podsumowującej Projekt ActiveD2.
Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną dobre praktyki dotyczące podwójnych dyplomów wypracowane przez konsorcjum w projekcie Active D2 - DoubleDegree Wdrożenie modelu studiów wspólnych opartego na aktywnych metodach kształcenia i uczenia się.

Zapraszamy na kampus A do budynku A16.

Celem projektu było rozszerzenie oferty edukacyjnej International Faculty of Engineering PŁ i naszych zagranicznych partnerów o nowe, innowacyjne ścieżki edukacyjne - podwójne dyplomy i programy wymiany studentów. Umowy o podwójnym dyplomie, opracowane wspólnie z Arts et Metiers, University of Vigo (UVIGO) i Ecole Catholique d’Arts et Metiers, Lyon (ECAM LaSalle), uzupełniają nowoczesne narzędzia i aktywne metody kształcenia i uczenia się, a także system zarządzania jakością.

Podsumowaniem działań w Projekcie jest podręcznik dobrych praktyk - modelowe wytyczne do przygotowania i wdrożenia takich rozwiązań.

Działania realizowane w ramach projektu ActiveD2 finansowane są ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach programu Partnerstwa Strategiczne.

W załączeniu znajduje się program konferencji.