Data dodania 12.06.2024 - 12:42

W czwartek 13 czerwca odbędzie się gala, na której poznamy zwycięzcę konkursu na Najlepszego Pracodawcę województwa łódzkiego według Studentów Politechniki Łódzkiej. Zostaną też ogłoszeni laureaci dwóch podkategorii Najlepszy program stażu / praktyk w 2023 roku dla studentów Politechniki Łódzkie oraz Najlepszy Pracodawca Łódzkiego Klastra ICT wg studentów Politechniki Łódzkiej.

Miejscem spotkania jest Zatoka Sportu PŁ, Al. Politechniki 10. W załączeniu znajduje się harmonogram. Otwarcie o godz. 13:00, a ogłoszenie wyników o 14:15.

Konkurs jest inicjatywą Biura Karier Politechniki Łódzkiej, która dzięki bardzo dużemu zainteresowaniu firm, na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń. W głównej kategorii wzięło udział aż 47 firm i instytucji różnych branż. Natomiast o wyróżnienie „Najlepszy program praktyk i staży 2023 wg studentów Politechniki Łódzkiej” starało się 28 firm. W konkurencji „Najlepszy pracodawca Łódzkiego Klastra ICT wg studentów Politechniki Łódzkiej” wzięło udział 13 firm.

W gali będą uczestniczyć przedstawiciele zgłoszonych firm, władze uczelni oraz osoby z poszczególnych wydziałów.

Gościem specjalnym gali będzie Maciej Sawicki, ekspert w zakresie sztucznej inteligencji, założyciel i CEO startupu inStreamly, łączącego ponad 150 000 streamerów z największymi brandami na kilkunastu rynkach. Swoje wystąpienie poświęci Płynnej nowoczesności i sztucznej inteligencji, czyli o tym jak zmieniają się realia pracy za sprawą rewolucji AI.