Data dodania 21.06.2022 - 12:48
Kategorie aktualności

W tym roku Politechnika Łódzka jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które odbędzie się 23 czerwca (czwartek) w Hotelu Andel’s w Łodzi. W ramach Forum nasi naukowcy poprowadzą dwa panele dyskusyjne: Wyzwania w obszarze redukcji śladu węglowego w organizacji oraz Technologie jutra - debata PŁ "OZE + Inteligentne Zarządzanie Energią + Niezależność Energetyczna?".


Image

- Nowe rozdanie funduszy unijnych, rozpoczęty proces sprawiedliwej transformacji – nasz region potrzebuje teraz wizjonerów. Jestem przekonany, że na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022, na które Państwa serdecznie zapraszam, takich nie zabraknie. To miejsce dla osób z pomysłami na lepszą przyszłość oraz wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, szukają nowych rozwiązań i partnerów w biznesie - zaprasza do udziału w Forum Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego, na stronie wydarzenia.

Panel: Wyzwania w obszarze redukcji śladu węglowego w organizacji poprowadzi dr Monika Malinowska-Olszowy, prof. PŁ, prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ (godz. 12.30 -13.30). Prelegentami z Politechniki Łódzkiej będą:

Moderatorem panelu Technologie jutra - dabata PŁ "OZE + Inteligentne Zarządzanie Energią + Niezależność Energetyczna?" będzie prof. Łukasz Kaczmarek, przewodniczący Senackiej Komisji PŁ ds. Nauki, Promocji i Współpracy Zagranicznej (godz. 12.30 - 13.30). Prelegenci z PŁ:

  • prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak, przewodniczący Rady Łódzkiego Klastra Fala Energii,
  • dr inż. Katarzyna Znajdek, Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych, Wydział Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki.

W tym roku Forum odbywa się w formule hybrydowej. Zapraszamy zarówno na tradycyjne, stacjonarne obrady w hotelu VH Andel’s Łódź, ul. Ogrodowa 17, jak również do śledzenia transmisji online oraz retransmisji na naszej stronie internetowej www.forumbiznesu.lodzkie.pl.