Data dodania 13.08.2021 - 11:13
Kategorie aktualności

Do 14 września (wtorek) trwa drugi etap rekrutacji na studia pierwszego stopnia. Kandydatów zainteresowanych studiami inżynierskimi na 5. uczelni technicznej w Polsce, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnych miejsc na Politechnice Łódzkiej.


Image

Wolne miejsca pozostały jeszcze na wielu kierunkach, choć na niektórych są tylko pojedyncze. Można jeszcze aplikować na studia anglojęzyczne prowadzone w Centrum Kształcenia Międzynarodowego: Industrial Biotechnology, Mechanical Engineering, Advanced Biobased and Bioinspired Materials oraz  francuskojęzyczne Gestion et Technologie, prowadzone w języku angielskim na pierwszym roku studiów.

Pełna lista wolnych miejsc – kierunków i form studiów pierwszego stopnia, na które będzie prowadzony nabór w II etapie rekrutacji znajduje się na stronie rekrutacja.p.lodz.pl. Pozostało także blisko100 miejsc na studiach niestacjonarnych I stopnia na budownictwie, inżynierii bezpieczeństwa pracy, inżynierii środowiska w budownictwie, mechanice i budowie maszyn oraz papiernictwie i poligrafii.

Na nowy rok akademicki Politechnika Łódzka przygotowała w sumie 4 210 miejsc na studia pierwszego stopnia, w tym 3 820 na studia stacjonarne i 390 na studia niestacjonarne. Kandydaci na studia drugiego stopnia (magisterskie) mogą składać dokumenty do 16 września. W bogatej ofercie znajdują się zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne, w tym aż 10 kierunków prowadzonych w języku angielskim.