Data dodania 12.05.2021 - 08:49

Wspólnie z Fundacją Edukacyjną Perspektywy zapraszamy studentki Politechniki Łódzkiej na niezwykłe 2-dniowe wydarzenie – Women in Tech Days  - pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach, na którym można rozkręcić swoją karierę mimo ograniczeń pandemicznych.

Już 25-26 maja w ramach festiwalu będzie można wysłuchać serii techtalków, wystąpień role models, wziąć udział w specjalistycznych warsztatach (tech i soft skills), w mentoringu 1:1, odbędą się też pierwsze w Polsce kobiece targi kariery TECH&IT, a wieczorem wyjątkowa impreza - Women in Tech NIGHT.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z partnerami technologicznym i najlepszymi uczelniami technicznymi w Polsce, w tym z Politechniką Łódzką. W grupie Mentorek z uczelni znalazła się doktorantka z Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ -  Monika Bartczak. Nasza uczelnia będzie też obecna na stoisku akcji Dziewczyny na politechniki, w której bierze udział od 14 lat.

Bezpłatne zapisy na www.womenintechday.pl