Data dodania 05.01.2024 - 08:43

Pod koniec grudnia, podczas uroczystej gali zorganizowanej z okazji 30-lecia Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, dr inż. Dorota Piotrowska prof. PŁ, dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ, otrzymała nagrodę specjalną: "Ekspert Innowacji Centrów Erasmus+ InnHub".

Nagrodę specjalną otrzymał również Uniwersytet Warszawski za całokształt dokonać na rzecz edukacji. Statuetki wręczył dyrektor generalny FRSE - dr hab. Paweł Podszytek.

Centrum Innowacji Erasmus+ InnHub Łódź od roku prężnie działa w Politechnice Łódzkiej, w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej (ul. Żwirki 36). Jego działalność skupia się przede wszystkim na ofercie finansowania innowacyjnych projektów, wspierających nowoczesny system kształcenia oraz rozwój kompetencji zawodowych osób w różnym wieku.

Jak poinformowali organizatorzy uroczyste obchody 30-lecia FRSE zgromadziły ponad 250 wyśmienitych gości, w tym przedstawicieli Komisji Europejskiej i szkół wyższych.

Zdjęcie statuetki Nagrody specjalnej dla dr inż. Doroty Piotrowskiej, prof. PŁ, fot. CWM