Data dodania 10.05.2024 - 12:57

Konsorcjum European Consortium of Innovative Universities zaprasza na ECIU University R&I Collaborative Projects Event - wydarzenie promujące projekty naukowo-innowacyjne, które odbędzie się online 22 maja. Link do rejestracji.

Celem projektu jest stworzenie wspólnej przestrzeni dla koordynatorów projektów UE, podzielenie się dobrymi praktykami, a w konsekwencji współpraca w zakresie nowych propozycji oraz grantów badawczych w gronie jednostek ECIU i poza nimi.

Agenda wydarzenia:

Godzina 11:00
Powitanie przez Laurę Paternoster  - ECIU EU Funding Advisor, sesja wstępna i wprowadzenie do tematyki ECIU University.
Francesca Tomasi  - UniTrento, członkini grupy eksperckiej R&I, wprowadzenie do tematyki grupy eksperckiej R&I.

Godzina 11:20
Prezentacje Projektów w 4 pokojach sesyjnych - lista Projektów sesyjnych, sesja pytań i odpowiedzi.

Godzina 12:30
Wsparcie ECIU dla badaczy oraz kolejne kroki nt. utrzymania relacji:  Jörg Langwandt i Agnieszka Dybala-Defratyk, obecny przewodniczący i kolejna przewodnicząca ECIU R&I Expert group. Sesja pytań i odpowiedzi wraz z podsumowaniem.

O godzinie 13.00 planowane jest zakończenie spotkania.

Więcej informacji o wydarzeniu.