Data dodania 06.06.2024 - 09:26

Studenckie Koło Naukowe Chemików Kollaps na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności (BiNoŻ) PŁ zaprasza 6 czerwca na wyjątkowe wydarzenie na Politechnice Łódzkiej - Coolturalny Festiwal Piwa.

W programie  m.in. "Kuchenne rewolucje na BiNoŻu - piwna pizza, czyli warsztat dla smakoszy", który poprowadzi mgr inż. Weronika Majchrzak, doktorantka w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej PŁ, znana w mediach społecznościowych jako Werka od piwerka, gdzie promuje kulturę piwa na TikToku.

Studenci z Koła Naukowego Kollaps przygotowali warsztaty "Fermentuj na zdrowie - tworzymy kombuchę". Będą też coolturalne degustacje oraz konkurs z wyjątkowymi nagrodami.

- Na warsztatach będziecie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat piwa i nie tylko... - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy. Wieczorem w Pubie Biblioteka zaplanowano spotkanie z przedstawicielami Kompanii Piwowarskiej oraz coolturalną degustację.

Początek Festiwalu o godz. 10.15.

Plakat promujący XII Cooolturalny Festiwal Piwa na PŁ