Data dodania 18.11.2022 - 12:29

Niepubliczne Przedszkole Politechniki Łódzkiej działa od 12 września 2022 r. Powstało z myślą o dzieciach pracowników, doktorantów oraz studentów Politechniki Łódzkiej. Jednak odpowiadając na duże zainteresowanie przedszkolem, Władze Uczelni zadecydowały o udostępnieniu 10 miejsc dla dzieci, których rodzice nie są związani z uczelnią. Zapisy na te miejsca już są uruchomione, a o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Przedszkole zapewnia należytą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz zabawę i naukę w kameralnych grupach. Do dyspozycji dzieci są oddane nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne, salka sportowa oraz plac zabaw znajdujący się przy budynku Przedszkola. Wszystkie pomieszczenia oraz pomoce dydaktyczne i zabawki są dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Szczegóły oferty można poznać, dzwoniąc pod numer telefonu 785-341-242 lub pisząc na adres mailowy: przedszkole@adm.p.lodz.pl.