Wykłady i warsztaty organizowane w ramach wydarzenia poruszać będą zagadnienia dotyczące m.in.: cybersecurity, optymalizacji, testowania, crypto, DEVOPS, agile czy SAP. Program przewiduje także warsztaty z kompetencji miękkich oraz możliwość spotkania z pracodawcami w ramach branżowej giełdy pracy. Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zapewniają prelegenci z przedsiębiorstw skupionych w ICT Polska Centralna Klasteropens in new window.
W ramach ścieżki JUNIOR przygotowanej dla uczniów szkół średnich, przewidziane są prezentacje Koła Informatycznego Niepokoju - Sekcji Twórców Gier oraz Studenckiego Koła Naukowego Robotyki Skaner, a także spotkania ze studentami z PŁ i UŁ, którzy opowiedzą, jak studiuje się na Politechnice Łódzkiej i Uniwersytecie Łódzkim.
15 listopada (wtorek) - odbędzie się oficjalne rozpoczęcie wydarzenia na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej (budynek A10 w audytorium E1) o godz. 8.45, gdzie wykład otwierający pt. „Jak być bezpiecznym w Internecie?” poprowadzi prelegent z Niebezpiecznik.pl
Adres: Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22, 90-001 Łódź.

16 listopada (środa) - wydarzenie przeniesie się na Uniwersytet Łódzki na Wydziały Matematyki i Informatyki oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej.
Adres: Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Pomorska 149/153, 90-001 Łódź.
17 listopada (czwartek) - odbędą się wizyty w łódzkich biurach przedsiębiorstw IT, podczas których będzie można zobaczyć warunki pracy i dowiedzieć się więcej o projektach realizowanych w firmach Atos, Commerzbank, Incubly, iTechArt, Makolab, Rossmann, Transition Technologies PSC.
Pełny program wydarzenia oraz rejestracja są dostępne na stronie ŁDI 2022opens in new window, a także na Facebookuopens in new window
