Data dodania 09.10.2023 - 13:26

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Współpracy Międzynarodowej

STANOWISKO: Prowadzący zajęcia People and Organisations w języku angielskim dla studentów Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ

WARUNKI ZATRUDNIENIA: Umowa zlecenie

Wymagania kwalifikacyjne:

• minimum wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane osoby ze stopniem naukowym lub tytułem naukowym),
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie C1,
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć dydaktycznych/szkoleń,
  • doświadczenie nabyte w pracy zawodowej w tematyce zagadnień dotyczących realizowanego przedmiotu.

Wymiar godzin zajęć:

• 20 godzin wykładów, 20 godzin ćwiczeń, 45 godzin projektu

Termin realizacji zajęć:

• semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024

Język prowadzenia zajęć:

• angielski

Efekty uczenia się dla przedmiotu:

Student będzie potrafił:

• analizować, projektować i wdrażać skuteczne strategie zarządzania wspierające budowanie przewagi konkurencyjnej organizacji,
  • skutecznie funkcjonować w zespole poprzez współtworzenie środowiska opartego na współpracy i integracji potencjałów poszczególnych członków grupy,
  • efektywnie komunikować się z różnymi grupami odbiorców,
  • oceniać wpływ projektów inżynierskich na społeczeństwo w oparciu o czynniki ekonomiczne, ergonomiczne, społeczne, związane ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem,
  • dobierać efektywne strategie uczenia się w celu zdobywania nowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania w społeczeństwie opartym na wiedzy,
  • kreatywnie myśleć, dokonywać krytycznej analizy i oceny przedstawianych teorii i twierdzeń, zwłaszcza w kontekście użyteczności i trafności zastosowanych dowodów.

Wymagane dokumenty:

1. CV.
  2. List motywacyjny.
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).
  6. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.

Sposób i miejsce składania aplikacji:

1. Pisemnie na adres:

Politechnika Łódzka Centrum Współpracy Międzynarodowej

ul. Żwirki 36 (budynek A-16)

lub 2. Mailem na adres: magdalena.wasilewska@p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 30.11.2023 r.

Liczy się data wpłynięcia dokumentów do Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.