Data dodania 22.03.2024 - 11:31

Wydział Organizacji i Zarządzania/Instytut Zarządzania/Zakład Zarządzania Łańcuchem Dostaw poszukuje pracownika na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję
    i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

1. Wymagania stawiane kandydatowi:

Od kandydata na stanowisko oczekujemy:

• posiadania stopnia doktora w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości;
    • zainteresowań badawczych koncentrujących się wokół problematyki logistyki, produkcji, zarządzania;
    • biegłej znajomości języka polskiego i  angielskiego w mowie i piśmie w związku koniecznością prowadzenia zajęć w obu językach;
    • posiadania dorobku naukowego z zakresu nauk  o zarządzaniu i jakości w szczególności w zakresie logistyki;
    • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na studiach wyższych;
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów badawczych, członkostwo w organizacjach naukowych lub komitetach redakcyjnych, a także w organizacjach branżowych;
    • umiejętności pracy w zespole.

1. Warunki pracy:

Oferta pracy dotyczy stanowiska w Zakładzie Zarządzania Łańcuchem Dostaw w Instytucie Zarządzania na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŁ. Pełny etat. Rozpoczęcie pracy przewidujemy na październik 2024 r.

1. Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych zobowiązana będzie do prowadzenia badań naukowych w zadeklarowanym obszarze, prezentowania ich, publikowania wyników oraz prowadzenia bieżącej sprawozdawczości w tym zakresie wynikającej z przepisów obowiązujących na uczelni.

W zakres zadań wchodzi również prowadzenie zajęć dydaktycznych, przygotowywanie materiałów oraz uczestnictwo w innych działaniach dydaktycznych wskazanych przez przełożonego lub wynikających z przepisów wewnętrznych.

Do obowiązków pracownika wchodzą również  prace organizacyjne związane z bieżącą działalnością jednostki i wynikające z bezpośrednich decyzji przełożonego.

1. Wykaz wymaganych dokumentów:

1)    podanie o zatrudnienie do JM Rektora PŁ;

2)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1;

3)    klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2;

4)    zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3;

5)    wykaz dorobku naukowego (publikacje, realizowane projekty badawcze);

6)    odpisy/kopie dyplomów;

7)    inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

1. Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 06.05.2024 w wersji elektronicznej. Dokumenty proszę wysyłać na adres email: deanmngmt@adm.p.lodz.pl

1. Dane osoby do kontaktu:

W sprawach związanych z konkursem kontaktować się należy z panią Alicją Musiał-Paczkowską tel. 042 631 37 68.

Dokumenty oraz skany można przesyłać drogą elektroniczną na adres email: deanmngmt@adm.p.lodz.pl

1. Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu:      Maj - Czerwiec 2024 r.