Data dodania 15.11.2023 - 09:31

Wydział Organizacji i Zarządzania/Instytut Marketingu i Zrównoważonego Rozwoju/Zakład Humanistyki poszukuje pracownika na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję
i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.
1.    Wymagania stawiane kandydatowi:
Od kandydata na stanowisko oczekujemy:
•    posiadania stopnia doktora w dyscyplinie nauk prawnych;
•    biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie w związku koniecznością prowadzenia zajęć w obu językach;
•    posiadania doświadczenia dydaktycznego z zakresu nauk prawnych, najlepiej w kontekście zarządzania;
•    posiadania dorobku naukowego z zakresu nauk prawnych;
•    umiejętności pracy w zespole.
2.    Warunki pracy:
Oferta pracy dotyczy stanowiska w Zakładzie Humanistyki w Instytucie Marketingu i Zrównoważonego Rozwoju na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŁ. Pełny etat. Rozpoczęcie pracy przewidujemy na luty 2024 r.

3.    Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Humanistyki zobowiązana będzie do prowadzenia zajęć dydaktycznych, przygotowywanie materiałów oraz uczestnictwo w innych działaniach dydaktycznych wskazanych przez przełożonego lub wynikających z przepisów wewnętrznych.
Do obowiązków pracownika wchodzą również prace organizacyjne związane z bieżącą działalnością jednostki i wynikające z bezpośrednich decyzji przełożonego.
4.    Wykaz wymaganych dokumentów:
1)    podanie o zatrudnienie do JM Rektora PŁ;
2)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1;
3)    klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2;
4)    zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3;
5)    wykaz dorobku naukowego (publikacje, realizowane projekty badawcze);
6)    odpisy/kopie dyplomów;
7)    inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
5.    Miejsce, forma i termin składania dokumentów:
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15.12.2023 w wersji elektronicznej. Dokumenty proszę wysyłać na adres email: deanmngmt@adm.p.lodz.pl

6.    Dane osoby do kontaktu:
W sprawach związanych z konkursem kontaktować się należy z panią Alicją Musiał-Paczkowską tel. 042 631 37 68.
Dokumenty oraz skany można przesyłać drogą elektroniczną na adres email: deanmngmt@adm.p.lodz.pl

7.    Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: styczeń 2024 r.