Data dodania 18.07.2022 - 11:12
Kategorie aktualności

Asystent- nauczyciel języka hiszpańskiego w Centrum Językowym PŁ

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Językowe (CJ PŁ)
STANOWISKO: asystent- nauczyciel języka hiszpańskiego
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 19.07.22
WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
PRZEWIDYWANA DATA ZATRUDNIENIA: październik 2022

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kształcenie i wychowywanie studentów poprzez realizację pensum dydaktycznego,
  • inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów,
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych Uczelni,
  • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie filologiczne,
  • tytuł magistra,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela języka hiszpańskiego,
  • bardzo dobra znajomość metodyki nauczania języków obcych,
  • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy dydaktycznej na różnych poziomach zaawansowania,
  • znajomość Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia językowego (ESOKJ/CEFR),
  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej
  • udokumentowany udział w szkoleniach (stażach, kursach) podwyższających kwalifikacje zawodowe, które oceniane będą pod kątem ich przydatności w pracy w CJ PŁ.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolność krytycznego myślenia i skutecznego rozwiazywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętność podejmowania inicjatyw i konsekwencji w działaniu,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),
  • nowoczesne warunki pracy.

Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. List motywacyjny.
  3.  Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.1
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 1.2    (Klauzula informacyjna dla Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 1.3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Sposób i miejsce składania aplikacji:

1. Pisemnie na adres:
Politechnika Łódzka Centrum Językowe
al. Politechniki 12, 93-590 Łódź
lub
2. Mailem na adres: krystyna.breszka-jedrzejewska@p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia: 19.07 22
Liczy się data wpłynięcia dokumentów do CJ PŁ.
Aplikacje, które wpłyną po określonym powyżej terminie nie będą rozpatrywane.

CJ PŁ zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami oraz do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej.