Data dodania 20.12.2023 - 10:20
Kategorie aktualności

Centrum Danych i Analiz Strategicznych ogłasza nabór na stanowisko od specjalisty do głównego specjalisty

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Danych i Analiz Strategicznych

STANOWISKO: od specjalisty do głównego specjalisty (w zależności od doświadczenia)

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 31.01.2024 r.

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę w wymiarze 1.0 etatu

Podstawowy zakres obowiązków:

  • współpraca w zakresie koordynacji gromadzenia i przetwarzania danych o nauce w bazach uczelni,
  • koordynacja procesów sprawozdawczych w systemach zewnętrznych (m.in. POLON, PBN, GUS),
  • wsparcie procesów podnoszenia jakości działalności naukowej PŁ i ewaluacji,
  • współpraca ze wszystkimi jednostkami uczelni w sprawach związanych z ewaluacją działalności naukowej oraz bieżącą sprawozdawczością,
  • opracowywanie bieżących statystyk i raportów na potrzeby procesów decyzyjnych w PŁ.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość aktów prawnych nadrzędnych normujących działalność uczelni wyższej jako podmiotu publicznego w tym Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, PowerPoint),
  • komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych kontaktów interpersonalnych,
  • wysoka umiejętność komunikacji z pracownikami naukowymi uczelni (komunikacja bezpośrednia, mailowa i poprzez narzędzia online),
  • zdolność do przygotowania prezentacji i prowadzenia szkoleń,
  • otwartość na pracę z nowymi narzędziami,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • logiczne myślenie i wnioskowanie.

Wymagania dodatkowe:

  • dobra organizacja czasu pracy,
  • samodyscyplina i precyzja w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i odpowiedzialności za wynik,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferowane warunki:

  • praca w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji,
  • nowoczesne warunki pracy.
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej,
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum Vitae.
  2. List motywacyjny.
  3. Odpisy/kopie świadectw szkolnych/dyplomów.
  4. Inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
  5. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  6. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej.
  7. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO).

Sposób i miejsce składania aplikacji:

1. Pisemnie na adres:

Politechnika Łódzka Centrum Danych i Analiz Strategicznych

ul. ks. I. Skorupki 10/12 (budynek B-3)

90-924 Łódź

oznaczone dopiskiem na kopercie „oferta kandydata do pracy”

lub 2. Mailem na adres: rcdas@adm.p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 31.01.2024 r. Liczy się data wpłynięcia dokumentów do Centrum Danych i Analiz Strategicznych PŁ. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.