Data dodania 15.02.2023 - 11:14
Kategorie aktualności

Dział Prawny Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: specjalista ds. prawnych.

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Dział Prawny

MIASTO: Łódź STANOWISKO: specjalista ds. prawnych

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do dnia 24.02.2023 roku

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie sekretariatu Działu Prawnego Politechniki Łódzkiej, w tym spraw kadrowych, finansowych i organizacyjnych;
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji spraw sądowych, umów, pełnomocnictw i innych;
  • Przygotowywanie projektów pełnomocnictw oraz pism zleconych przez radców prawnych Działu Prawnego PŁ;
  • Pomoc organizacyjna w pracy radców prawnych Działu Prawnego PŁ

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe – kierunek prawo lub administracja;
  • co najmniej 5 – letnie doświadczenie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelariach prawnych, działach prawnych w administracji publicznej;
  • wymagana biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel). Mile widziana znajomość obsługi systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD);
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, systematyczność, dokładność, punktualność,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 24.02.2023 r. w Dziale Prawnym Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 217/223, budynek B19 Centrum Technologii Informatycznych, 3 piętro, pokój 311 w godz. 9-14

Zainteresowane osoby prosimy o przygotowanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego.

Planowany termin zatrudnienia: 1 marca 2023 r.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami oraz możliwość unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

W składanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).