Data dodania 15.03.2023 - 14:25
Kategorie aktualności

Dziekanat Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: specjalista ds. promocji

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Dziekanat Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: specjalista ds. promocji

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do dnia 31.03.2023 roku

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie i administrowanie stroną internetową Wydziału;
  • współtworzenie polityki promocyjnej Wydziału;
  • budowanie pozytywnego wizerunku Wydziału w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym;
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych (prezentacje, broszury informacyjne, itp.);
  • organizacja wydarzeń promocyjnych i współpraca z Jednostkami Uczelni;
  • udział w wydarzeniach o charakterze promocyjnym na terenie całego kraju.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w promocji i PR;
  • znajomość mediów społecznościowych;
  • umiejętność formułowania logicznych i zrozumiałych komunikatów;
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista;
  • zdolność logicznego myślenia i podejmowania decyzji;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • obsługa pakietu MS Office;
  • znajomość programów graficznych takich jak: CorelDraw, Photoshop, inDesign;
  • doświadczenie w projektowaniu stron WWW, w tym przy pomocy CMS drupal;
  • posługiwanie się formami graficznymi jako narzędziem komunikacji.

Aplikacje należy składać do dnia 31.03.2023 r. drogą elektroniczną na adres mailowy: miroslawa.sobczyk@p.lodz.pl, w tytule maila wpisując „Oferta kandydata do pracy imię i nazwisko”.

Planowany termin zatrudnienia: kwiecień 2023 r.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami oraz możliwość unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.