Data dodania 07.07.2022 - 14:52
Kategorie aktualności

Edukator Ekspert w Projekcie „Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii” Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

Instytucja: Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych
Projekt: „Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii” Program Operacyjny Polska Cyfrowa
Miasto : Łódź
Stanowisko: Edukator Ekspert
Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy lub niepełny wymiar czasu pracy (zaznacz w aplikacji)
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Data ogłoszenia: 07.07.2022 r.
Termin składania ofert: 08.08.2022 r.

Projekt PAKT współfinansowany  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa to nowatorska koncepcja laboratoriów, dostępnych przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz ich nauczycieli. W pracowniach PAKT możliwe będzie realizowanie własnych projektów i urzeczywistnienia marzeń przy pomocy nowoczesnych urządzeń i technologii. Jednocześnie będą prowadzone warsztaty dla dzieci i młodzieży zachęcające do poznawania tajników programowania, robotyki, multimediów, druku 3D i STEM.
Jeśli chcesz dołączyć do prężnie rozwijającego się zespołu trenerów w Politechnice Łódzkiej , nie czekaj – zgłoś się do nas! Warsztaty i scenariusze są gotowe, ale Twoje uwagi i doświadczenie jest istotne dla nas.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i zajęć edukacyjnych z zakresu podnoszenia umiejętności cyfrowych w projektach adresowanych do grup odbiorców projektu (min. 200h),
  • uczestnictwo w realizacji cyfrowych projektów edukacyjnych,
  • doświadczenie we wdrażaniu cyfrowych projektów edukacyjnych,
  • posiadanie wysokich kompetencji cyfrowych,
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji cyfrowych scenariuszy dydaktycznych dla grup objętych realizacją projektu,
  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne, charakteryzuje ich duża
  • komunikatywność i otwartość w kontakcie bezpośrednim,
  • komunikatywność i otwartość na nabywanie nowych umiejętności,
  • pełnoletność, niekaralność
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy w ramach zespołów trenerskich i prowadzeniu aktywności szkoleniowej i warsztatowej,
  • doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych
  • pozytywna energia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie warsztatów z zakresu: robotyki, programowania, multimediów, STEM i/lub druku 3D z wykorzystaniem przygotowanych scenariuszy (prowadzenie zajęć przynajmniej jednego typu). Zajęcia będą odbywały się w godzinach 9-16.
  • możliwość prowadzenia zajęć w soboty i w godzinach popołudniowych
  • modyfikacja scenariuszy zgodnie z obserwacjami,
  • prowadzenie codziennie co najmniej jednego 3h warsztatu dla dzieci i młodzieży w wieku od 7+ do 18 lat
  • udział w szkoleniach podwyższających kompetencje dydaktyczne i merytoryczne
  • udział w imprezach promujących projekt i Uczelnię
  • opieka i rozwój nad sprzętem w laboratorium PAKT

Dodatkowo oferujemy możliwość przygotowania i prowadzenia zajęć według własnych scenariuszy.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole oraz ciągłe podnoszenie kompetencji w zakresie nowoczesnych metod dydaktycznych.

Wybrani Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.
Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.
Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik nr 2
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 3,

prosimy przesyłać do dnia 08.08.2022 r. na adres e-mail: cti@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „Oferta pracy” bądź na adres pocztowy:
Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych,
ul. Wólczańska 217/221, 93-005 Łódź,
z dopiskiem na kopercie „Dokumenty aplikacyjne”.