Data dodania 25.07.2022 - 09:18

Hydraulik w Dziale Eksploatacji Budynków i Budowli

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

Opis stanowiska:

• konserwacja i remonty ogólnouczelnianych sieci i instalacji sanitarnych;
  • wykonywanie oględzin i przeglądów węzłów cieplnych na terenie uczelni;
  • prowadzenie ewidencji zużycia wody, ciepła, gazu;
  • prowadzenie ewidencji usuwanych awarii i prac konserwacyjno-remontowych;
  • zgłaszanie wniosków odnośnie napraw i konserwacji instalacji wewnętrznej i zewnętrznej dot. budynków Politechniki Łódzkiej,
  • praca od 7:30-15:30

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów oraz kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci z grupy 2 i 3,
  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi urządzeń klimatyzacyjnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów.

Wymagane dokumenty:

• CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności;
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - Załącznik nr 1;
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - Załącznik nr 2;
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - Załącznik nr 3.

Zgłoszenia należy przesyłać do 25.08.2022 r. na adres: Grzegorz Zawadzki – grzegorz.zawadzki@p.lodz.pl lub Ziemowit Janiszewski – ziemowit.janiszewski@p.lodz.pl