Data dodania 02.06.2022 - 13:16
Kategorie aktualności

Uczelniane Centrum Informatyczne Politechniki Łódzkiej poszukuje kandydata na stanowisko: informatyk do obsługi sieci komputerowej PŁ.

Stanowisko: specjalista informatyk
Miejsce: Uczelniane Centrum Informatyczne, Politechnika Łódzka
Wymiar czasu pracy: 1 etat (7.30 - 15.30)
Termin składania ofert: do 10.06.2022r. do godziny 15.00

Podstawowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżące utrzymanie istniejącej infrastruktury sieci kampusowej PŁ jej modernizacja i rozwój.

Wymagania:

  • znajomość protokołów IP, TCP/UDP oraz protokołów routingu m.in. Rip, Ospf,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci Firewall,
  • znajomość podstaw konfiguracji zagadnień takich jak Vlan 802.1q, DHCP serwer, DNS, sieci bezprzewodowe,
  • znajomość systemów Linux,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatycznie ze specjalnością sieci komputerowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń Juniper i/lub Cisco.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy,
  • korzystne warunki socjalne,
  • lokalizacja w centrum miasta z łatwym dojazdem,
  • parking służbowy na terenie kampusu.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikację i umiejętności,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 1,
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 2,
  • podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 3.

Wymagane dokumenty prosimy przesyłać do 10 czerwca 2022 r. pocztą elektroniczną na adres: uci@adm.p.lodz.pl podając w tytule „ Aplikacja na stanowisko: informatyk do obsługi sieci komputerowych”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.