Data dodania 19.10.2023 - 11:04
Kategorie aktualności

Kierownik Działu Eksploatacji Budynków i Budowli Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce Pracy: Politechnika Łódzka, ul. Żeromskiego 116, Łódź

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników zatrudnionych w Dziale Eksploatacji Budynków i Budowli;
  • przygotowanie szkicu umów, zleceń i nadzór nad ich terminową realizacją;
  • udział w odbiorach końcowych prac remontowych i eksploatacyjnych;
  • ocena jakości i kompletności dokumentacji projektowej w fazie jej odbioru do celów określania przedmiotów zamówienia w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, usługi i dostawy;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi PŁ w zakresie prowadzenia i koordynowania pracami budowlanymi i instalacyjnymi;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi przy powstawaniu zleconych projektów;
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentacji wewnętrznej;
  • prawidłowe prowadzenie gospodarki związanej z eksploatacją budynków oraz ogólnouczelnianych sieci i instalacji sanitarnych, teletechnicznych i elektrycznych będących pod nadzorem Działu Eksploatacji Budynków i Budowli;
  • opracowanie zamówień na materiały związane z eksploatacją uczelni w zakresie działalności Działu Eksploatacji Budynków i Budowli;
  • przygotowywanie warunków technicznych dla prac budowlanych oraz prac związanych z remontami, inwestycjami lub rozbudowami sieci i instalacji sanitarnych, teletechnicznych i elektrycznych;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagania:

Kompetencje twarde:

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • mile widziane branżowe uprawnienia budowlane
  • doświadczenie min. 3 lat na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość środowiska Windows
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość eksploatacji budynków oraz sieci i instalacji sanitarnych, teletechnicznych i elektrycznych
  • dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów w delegację do Ośrodków Wypoczynkowych PŁ na terenie Polski
  • gotowość do pracy w godzinach 7.30 do 15.30 oraz nadzór nad usuwaniem zdarzających się awarii sieci i instalacji będących pod nadzorem Działu Eksploatacji Budynków i Budowli

Kompetencje miękkie:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi;
  • umiejętność błyskawicznej adaptacji w nowych warunkach pracy;
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne,

Forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 17.11.2023 r. na adres mailowy: chancellor@adm.p.lodz.pl lub za pomocą platformy pracuj.pl - Praca Kierownik Działu Eksploatacji Budynków i Budowli Politechniki Łódzkiej , Politechnika Łódzka, Łódź, Stefana Żeromskiego 116 (pracuj.pl).

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Curriculum Vitae
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)