Data dodania 01.02.2023 - 09:48

Księgowy w Dziale Księgowości PŁ

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie minimum średnie,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług oraz właściwych do niej rozporządzeń,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, kultura osobista,
  • mile widziane ukończenie kursów z zakresu księgowości.

Warunki pracy:

• pełen etat,
  • planowany termin rozpoczęcia: marzec-kwiecień 2023 roku.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu, m.in. faktur, rachunków, not księgowych,
  • dekretacja i księgowanie delegacji, wyciągów bankowych, raportów kasowych,
  • analiza i weryfikacja kont przychodów i kosztów,
  • udział w sporządzaniu bilansu oraz sprawozdań do GUS,
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni w zakresie analizowanych kont księgowych.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej,
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wykaz wymaganych dokumentów:

• CV,
  • list motywacyjny,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • klauzula o ochronie danych osobowych,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
  • odpisy/kopie świadectw szkolnych/dyplomów,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: office.kwestor@adm.p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Żeromskiego 116 do dnia 22 lutego 2023 r.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia rekrutacji 28 luty 2023 r.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.