Data dodania 15.06.2022 - 14:24
Kategorie aktualności

Lektor języka angielskiego w Centrum Językowym PŁ

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Językowe (CJ PŁ)

STANOWISKO: lektor języka angielskiego

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 20.07.2022 r.

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

PRZEWIDYWANA DATA ZATRUDNIENIA: październik 2022

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kształcenie i wychowywanie studentów poprzez realizację pensum dydaktycznego,
  • inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów,
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych Uczelni,
  • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.

Wymagania niezbędne:

  • tytuł magistra filologii angielskiej,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość metodyki nauczania języków obcych,
  • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, na różnych poziomach zaawansowania,
  • znajomość Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia językowego (ESOKJ/CEFR),
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej z uczniem dorosłym,
  • udokumentowany udział w szkoleniach (stażach, kursach) podwyższających kwalifikacje zawodowe, które oceniane będą pod kątem ich przydatności w pracy w CJ PŁ.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka biznesowego,
  • zdolność krytycznego myślenia i skutecznego rozwiazywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętność podejmowania inicjatyw i konsekwencji w działaniu,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),
  • nowoczesne warunki pracy.

Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. List motywacyjny.
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.1
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 1.2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 1.3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Sposób i miejsce składania aplikacji:

  • Pisemnie na adres:
    Politechnika Łódzka Centrum Językowe
    al. Politechniki 12, 93-590 Łódź

lub

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia : 20.07.2022 r.

Liczy się data wpłynięcia dokumentów do CJ PŁ.

Aplikacje, które wpłyną po określonym powyżej terminie nie będą rozpatrywane.

CJ PŁ zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami oraz do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej.