Data dodania 13.03.2024 - 13:55
Kategorie aktualności

Młodszy bibliotekarz / bibliotekarz w Bibliotece Politechniki Łódzkiej

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Biblioteka

STANOWISKO: młodszy bibliotekarz / bibliotekarz (w zależności od doświadczenia)

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 29.03.2024 r.

PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: maj 2024 r.

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

Podstawowy zakres obowiązków:

  • zakup serwisów naukowych i monitorowanie ich wykorzystania,
  • wykonywanie analiz bibliometrycznych,
  • tworzenie bibliografii publikacji pracowników PŁ,
  • praca jednozmianowa,

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe bibliotekarskie lub wyższe,
  • znajomość języka angielskiego (obsługa baz danych),
  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność i dokładność,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do uczenia się i zdobywania nowych kompetencji,

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie prac bibliograficznych i analiz bibliometrycznych,
  • mile widziana znajomość ustawy ”Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” oraz zasad ewaluacji jakości działalności naukowej,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 1 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy),
  • zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 2 (Zgoda na przetwarzanie danych),
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik nr 3.

Sposób złożenia dokumentów:

  • elektronicznie: lib@adm.p.lodz.pl,
  • osobiście w Sekretariacie Biblioteki Politechniki Łódzkiej, Łódź, ul. Wólczańska 223, budynek B22, p. 412 w godz. 8:00–14:00.

Termin składania dokumentów:

  • oferty należy składać do dnia 29.03.2024 r. do godziny 14:00.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy złożonych ofert.

Biblioteka PŁ zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej.