Data dodania 12.10.2022 - 08:13

Pracownik gospodarczy – portier - Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

FORMA ZATRUDNIENIA: 1 etat (pełny)

STANOWISKO: pracownik gospodarczy – portier

DATA OGŁOSZENIA: 11.10.2022 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 17.10.2022 r.

OPIS STANOWISKA:

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in. dozór budynków B6 i B7 w systemie zmianowym, równoważnym

WYMAGANIA:

• samodzielność, zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność
  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne

PRZEWIDYWANA DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: październik 2022r.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT:

Oferty zawierające:

• list motywacyjny,
  • życiorys (CV),
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • inne kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności,

należy dostarczyć:

• osobiście na Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowisk budynek B7 pok. 108,
  • elektronicznie joanna.konca@p.lodz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

W przekazanych dokumentach należy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182