Data dodania 02.06.2022 - 12:52
Kategorie aktualności

Programista Java w Uczelnianym Centrum Informatycznym PŁ

Instytucja: Politechnika Łódzka

Jednostka: Uczelniane Centrum Informatyczne

Stanowisko: informatyk programista

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, Delphi, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań. Chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania wobec kandydata:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość i umiejętność tworzenia oprogramowania w technologii JAVA,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu interfejsów graficznych użytkownika za pomocą biblioteki React,
  • doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring, Hibernate,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: GIT, JIRA, Confluence, Structure for JIRA,
  • wiedza z zakresu programowania relacyjnych baz danych,
  • znajomość praktyk CI/CD,
  • znajomość zagadnień automatyzacji procesów uruchamiania, skalowania i zarządzania aplikacjami w kontenerach,
  • znajomość zwinnych metodyk organizacji pracy zespołów.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój oprogramowania w technologii JAVA,
  • uczestniczenie w pełnym cyklu wytwórczym oprogramowania,
  • projektowanie rozwiązań zgodnych z podanym zakresem wymagań,
  • przeprowadzanie testów developerskich,
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania.

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami i wpływ na kierunki rozwoju uczelni z ich zastosowaniem,
  • korzystne warunki socjalne – bogate spektrum dofinansowań (wypoczynek, święta, remont, na dzieci),
  • lokalizację w centrum miasta z łatwym dojazdem,
  • parking służbowy na terenie kampusu.

Zgłoszenia powinny zawierać:

  • życiorys (CV),
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 1,
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 2,
  • podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 3.

Wymagane dokumenty prosimy przesyłać do 10 czerwca 2022 r. pocztą elektroniczną na adres: uci@adm.p.lodz.pl podając w tytule „Aplikacja na stanowisko: programista - JAVA”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.