Data dodania 02.02.2023 - 15:04

Referent administracyjny w Dziekanacie Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Referent administracyjny – Dziekanat Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Dziekanat Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Adres: ul. Żeromskiego 116, Łódź.

Stanowisko: Referent administracyjny

Termin składania ofert: do 28.02.2023 r.

Wymiar: umowa o pracę, na pełen etat

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie wyższe, min. 3 lata stażu pracy (mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku);
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych;
  • samodzielność i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę, na pełen etat;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • korzystne warunki socjalne;
  • lokalizacja w centrum miasta z łatwym dojazdem;
  • przewidywany termin rozpoczęcia pracy: marzec-kwiecień 2023 r.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• obsługa administracyjna spraw Prodziekana ds. Studenckich;
  • rekrutacja na studia;
  • pomoc materialna;
  • obsługa administracyjna studentów, cudzoziemców;
  • obsługa finansowa studentów;
  • konstrukcja programów studiów i wprowadzenie do nich zmian;
  • współpraca z innymi jednostkami PŁ w szczególności z Działem Kształcenia, Działem Nauki;
  • sprawozdawczość -GUS, POLON;
  • archiwizacja dokumentów związanych z kształceniem;
  • obsługa programów związanych z kształceniem.

Wykaz wymaganych dokumentów:

1. podanie o zatrudnienie do Dziekana Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów;
  2. CV z danymi kontaktowymi i list motywacyjny;
  3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1;
  4. Klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2;
  5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3;
  6. odpisy/kopie dyplomów;
  7. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy Dziekanatu Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ w4w4d@adm.p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Politechnika Łódzka, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów ul. Żeromskiego 116 90-543 Łódź do dnia 28.02.2023r.

Dane osoby do kontaktu oraz adres pocztowy i elektroniczny, na który można przesyłać dokumenty i ich skany: Monika Iwanicka

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów ul. Żeromskiego 116 90-543 Łódź w4w4d@adm.p.lodz.pl

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia rekrutacji 10 marca 2023 r.