Data dodania 26.02.2024 - 15:12

Referent/ Specjalista ds. projektów (2 etaty) (w zależności od doświadczenia)

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Łódź, Politechnika Łódzka, Centrum Obsługi Projektów

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na:

• analizie możliwości pozyskania finansowania projektów kompetencyjnych;
  • monitorowaniu terminów i rodzajów naborów wniosków;
  • doradztwie w sprawach projektów kompetencyjnych;
  • przygotowywaniu aplikacji, w tym wszystkich niezbędnych dokumentów, budżetów, harmonogramów;
  • ocenie formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów oraz ocenie formalnej dokumentacji projektowej;
  • realizowaniu projektów w ramach otrzymanego dofinansowania;
  • organizowaniu spotkań informacyjnych dla pracowników PŁ;
  • prowadzeniu działań informacyjno- promocyjnych na platformie elektronicznej do komunikacji wewnętrznej w Politechnice Łódzkiej.

Wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie lub pokrewne;
  • minimum 4-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym na stanowiskach związanych z opracowywaniem, koordynacją lub realizacją projektów;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • biegła obsługa pakietu Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1,
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy),
  • podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych),
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.

Sposób, miejsce i termin składania aplikacji: Dokumenty aplikacyjne należy przesłać w formie elektronicznej na adres: rcop@p.lodz.pl lub papierowej (z dopiskiem dokumenty aplikacyjne) na adres: Centrum Obsługi Projektów Politechniki

Łódzkiej, Budynek Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - A33 II piętro, 90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116, do dnia 4.03.2024 r.

Uwagi:

• Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
  • Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
  • Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione e-mailowo lub telefonicznie.