Data dodania 28.02.2024 - 14:24
Kategorie aktualności

Referent w dziekanacie Wydziału Mechanicznego

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny,

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: referent

DATA OGŁOSZENIA: 28.02.2024r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 13.03.2024r.

Politechnika Łódzka do jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Nasza Uczelnia to dobre miejsce dla wszystkich, którzy myślą o stabilnej i rozwojowej pracy. Umożliwiamy rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz stałą współpracę z specjalistycznymi firmami zewnętrznymi. Zatrudnienie na Politechnice Łódzkiej to także stabilizacja finansowa i ciągłość zatrudnienia. Doceniamy osoby, które są zaangażowane, samodzielne, entuzjastyczne i chętnie dzielą się swoimi pomysłami. W naszym zespołach tworzymy atmosferę szacunku i wzajemnego wsparcia, aby każdy pracownik czuł się równy i ważny. Kandydat będzie zatrudniony w dziekanacie na stanowisku referenta

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • obsługa administracyjna spraw związanych ze studentami i absolwentami Wydziału

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane wykształcenie administracyjne,
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielności i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • rzetelności, punktualności i odpowiedzialności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie, bądź poprzez e-mail

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca. CV prosimy przesyłać do 13 marca 2024 roku na adres e-mail: w1w1d@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy”

bądź na adres pocztowy:

Politechnika Łódzka,

Wydział Mechaniczny

ul. Stefanowskiego 1/15, 90-924 Łódź,

z dopiskiem na kopercie „dokumenty aplikacyjne”.