Data dodania 18.07.2022 - 12:13

Samodzielny księgowy w Dziale Obsługi Finansowej Projektów

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka – Dział Obsługi Finansowej Projektów
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: samodzielny księgowy
DATA OGŁOSZENIA: 18.07.2022
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 19.08.2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. obsługa finansowo-księgowa projektów oraz wspomaganie jednostek realizujących projekty w zakresie sporządzania dokumentacji i rozliczeń finansowych dotyczących projektów.
  2. zatwierdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów księgowych projektów oraz przekazywanie ich do płatności.
  3. dekretowanie dokumentacji księgowej projektów, uzupełnianie opisów na dokumentacji księgowej projektów, nadawanie numerów księgowych na listach płac oraz innych dokumentach projektowych.
  4. przygotowywanie kserokopii dokumentacji księgowej projektów dla jednostek organizacyjnych.
  5. comiesięczne sporządzanie i uzgadnianie wydruków z ewidencji księgowej projektów, uzgadnianie rejestrów VAT.
  6. sporządzanie tabel niezbędnych do weryfikacji wydatków w projektach i przekazywanie ich do jednostek organizacyjnych.
  7. weryfikacja zgodności wniosków o płatność/raportów/sprawozdań z ewidencją księgową projektów.
  8. archiwizowanie dokumentacji finansowej projektów.
  9. sporządzanie tabel, raportów i zestawień dotyczących projektów wg ustalonych wzorów.
  10. weryfikacja wniosków o dofinansowanie pod kątem finansowym oraz sprawdzanie budżetów projektów.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

• wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy związanej z rozliczaniem projektów unijnych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym word, excel,
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość oraz kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy w księgowości lub ukończenie kursów z zakresu księgowości.

Zgłoszenia zawierające: CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać na adres mailowy Sekretariatu Kwestury PŁ: office.kwestor@adm.p.lodz.pl do dnia 19.08.2022 r.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.