Data dodania 10.05.2022 - 10:40
Kategorie aktualności

Samodzielny referent ds. płac w Dziale Analizy i Rachuby Płac

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka Dział Analizy i Rachuby Płac

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: samodzielny referent ds. płac

DATA OGŁOSZENIA: 11.05.2022 roku

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 04.06.2022 roku

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  1. umowa o pracę;
  2. możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Sporządzanie listy wypłat wynagrodzeń, zasiłków i innych należności z tytułu umów o pracę i innych umów oraz dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń, w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  2. Sporządzanie informacji o rocznych dochodach i potrąconym podatku dochodowym od osób fizycznych;
  3. Rozliczanie składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie;
  4. Prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  5. Wyliczanie podstawy emerytur i rent w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  6. Obsługa Pracowniczego Programu Kapitałowego;
  7. Bieżąca obsługa płacowa pracowników.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  1. Wykształcenie minimum średnie;
  2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lat;
  3. Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
  4. Znajomość przepisów zawartych w Kodeksie Pracy;
  5. Znajomość przepisów zawartych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  6. Znajomość przepisów zawartych w Ustawie o Systemie Ubezpieczeń Społecznych;
  7. Mile widziana znajomość Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r., przepisów dotyczących rozliczeń podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych cudzoziemców oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Zgłoszenia zawierające: CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać na adres mailowy Sekretariatu Kwestury PŁ: office.kwestor@adm.p.lodz.pl do dnia 04.06.2022 r.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.