Data dodania 26.04.2022 - 10:32

Samodzielny referent finansowy - Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: samodzielny referent finansowy

DYSCYPLINA NAUKOWA: -

DATA OGŁOSZENIA: 26.04.2022

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 22.05.2022

LINK DO STRONY: http://wipos.p.lodz.pl

SŁOWA KLUCZOWE: księgowość, projekty badawcze, finanse publiczne

Samodzielny referent finansowy, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie wyższe,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • samodzielność, odpowiedzialne i aktywne podejście do pracy,
  • zorientowanie na cel oraz wyniki,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość środowiska MS Office.

Mile widziane:

• doświadczenie w rozliczaniu projektów, w tym z funduszy UE,
  • znajomość języka angielskiego,
  • ukończenie kursów z zakresu księgowości.

Warunki pracy:

• pełen etat,
  • przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 10.06.2022 r.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• bieżąca ewidencja i rozliczanie środków przyznanych na działalność naukowo-badawczą i dydaktyczną,
  • rozliczanie projektów funduszy NCN, NCBiR i innych,
  • rozliczanie i prowadzenie dokumentacji subwencji na utrzymanie potencjału badawczego, dotacji celowych, zleceń zewnętrznych i innych,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie materiałów do skompletowania wniosków o dofinansowanie,
  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z instytucjami zarządzającymi,
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni w zakresie powierzonych obowiązków,
  • sprawozdawczość w zakresie prowadzonych rozliczeń,
  • monitorowanie i odpowiedzialność za postęp finansowo-rzeczowy rozliczanych projektów.

Wykaz wymaganych dokumentów:

1. podanie o zatrudnienie do Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ;
  2. CV z danymi kontaktowymi i list motywacyjny,
  3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  4. Klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  6. odpisy/kopie dyplomów;
  7. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy sekretariatu Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ wipos@info.p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ , 93-005 Łódź, ul. Wólczańska 213, budynek B4, Sekretariat do dnia 22.05.2022 r.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Dane osoby do kontaktu oraz adres pocztowy i elektroniczny, na który można przesyłać dokumenty i ich skany: Joanna Andrzejewska wipos@info.p.lodz.pl

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.05.2022 r.