Data dodania 20.04.2022 - 14:05

DATA OGŁOSZENIA: 22 kwietnia 2022 roku

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 10 maja 2022 roku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW m.in:

1. obsługa programu Zintegrowanego Systemu Informacyjnego Dydaktyki (ZSID) w zakresie zakwaterowań i wykwaterowań mieszkańców Domu Studenta,
  2. kwaterowanie i wykwaterowania mieszkańców zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  3. prowadzenie dokumentów związanych z zakwaterowaniem i wykwaterowaniem studentów (ewidencja imienna, kwestionariusze osobowe, karty etatowego wyposażenia pokoju),
  4. prowadzenie ewidencji kart finansowych mieszkańców akademika, rejestracja wpłat bankowych – sporządzanie sprawozdań finansowych,
  5. przyjmowanie opłat gotówkowych – wypisywanie kwitów KP,
  6. prowadzenie ewidencji sprzedaży przy użyciu kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego – sporządzanie sprawozdań,
  7. współpraca z Kwesturą PŁ w zakresie płatności i sprawozdawczości,
  8. egzekwowanie od mieszkańców terminowego wnoszenia opłat za zamieszkanie,
  9. egzekwowanie od mieszkańców przestrzegania postanowień Regulaminu Porządkowego na Osiedlu Akademickim PŁ, obowiązujących Komunikatów i Zarządzeń Władz Uczelni.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

• wykształcenie wyższe,
  • znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office w środowisku Windows,
  • znajomość języka angielskiego,
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw administracyjnych.

Zgłoszenia zawierające: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie (kopie dyplomów, certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia w zakresie ukończonych kursów, udziału w szkoleniach) należy złożyć w Sekretariacie Osiedla Akademickiego PŁ w godz. 10:00 – 14:00 do dnia 10 maja 2022 roku, Łódź, al. Politechniki 3a (I piętro) lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: office.so@adm.p.lodz.pl.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.