Data dodania 18.07.2022 - 14:14

Samodzielny referent w Instytucie Elektroenergetyki Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Instytut Elektroenergetyki.
MIASTO: Łódź.
STANOWISKO: samodzielny referent.
DYSCYPLINA NAUKOWA: nie dotyczy.
DATA OGŁOSZENIA: 18.07.2022.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 01.08.2022.
LINK DO STRONY: http://www.i15.p.lodz.pl/pl/index.htm.
SŁOWA KLUCZOWE: obsługa procesów dydaktycznych, pracownik administracyjny, sekretariat instytutu.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie co najmniej średnie, min. 2 lata stażu pracy (mile widziany staż pracy biurowej);
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;
  • umiejętność tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych;
  • samodzielność i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Dobrze widziana będzie znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • korzystne warunki socjalne;
  • przewidywany termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2022 r.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• obsługa administracyjna działalności dydaktycznej w Instytucie;
  • przygotowanie przydziału zajęć i bilansu obciążeń dydaktycznych w Instytucie oraz koordynacja i formalna kontrola realizacji tych obciążeń,
  • organizacja egzaminów dyplomowych,
  • ewidencja tematów prac dyplomowych w Instytucie,
  • ewidencja wyników egzaminów dyplomowych w Instytucie,
  • organizacja zagranicznych praktyk wymiennych,
  • przygotowanie niezbędnych materiałów informacyjnych dotyczących działalności dydaktycznej w Instytucie,
  • obsługa i koordynacja spraw dydaktycznych dotyczących studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 1-go, 2-go i 3-go stopnia,
  • ewidencja i rozliczanie niedoborów dydaktycznych,
  • inne prace z zakresu dydaktyki, zlecone przez z-cę dyrektora ds. dydaktycznych,
  • redagowanie korespondencji w sprawach administracyjno-dydaktycznych,
  • pomoc w przygotowaniu wniosków projektowych,
  • przygotowanie materiałów, zestawień, sprawozdań i raportów dotyczących działalności naukowej i dydaktycznej Instytutu (baza Skryba),
  • działania w zakresie promocji i poprawy wizerunku Instytutu,
  • wprowadzanie danych w bazie POL-on w działach: patenty i dokonania, projekty naukowe, laboratoria badawcze i aparatura, inwestycje oraz infrastruktura.
  • stała współpraca i zastępowanie pracownika administracyjnego odpowiedzialnego za sprawy finansowe Instytutu,
  • wykonywanie zadań administracyjnych, powierzonych w ramach realizowanych projektów i grantów naukowo-badawczych.

Wykaz wymaganych dokumentów:

1. podanie o zatrudnienie do Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki;
  2. CV z danymi kontaktowymi i list motywacyjny;
  3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  4. Klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”;
  6. odpisy/kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  7. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy Instytutu Elektroenergetyki PŁ: w2i22@adm.p.lodz.pl lub dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Politechnika Łódzka, Instytut Elektroenergetyki, ul. Stefanowskiego 20; 90-537 Łódź.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: 01.08.2022 r.