Data dodania 16.02.2023 - 10:11

Dziekanat Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ ogłasza nabór na stanowisko: samodzielny referent w zespole administracyjnym

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie administracyjne,
  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych,
  • samodzielność i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do uczenia się i zdobywania nowych kompetencji,
  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Atutem będzie:

• wcześniejsza praca w jednostce o podobnym profilu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• obsługa administracyjno-finansowa Dziekanatu W2 PŁ,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń dokumentów księgowych: faktur, rachunków i not księgowych i przekazywanie ich do realizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami na PŁ,
  • prowadzenie bieżącej ewidencji dokumentów finansowych,
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów,
  • bieżąca współpraca z jednostkami Wydziału oraz z jednostkami PŁ, w szczególności z Kwesturą, Działem Radców Prawnych oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • rozliczanie wewnętrznych usług dydaktycznych pomiędzy jednostkami PŁ (sporządzanie zestawień, wystawianie not wewnętrznych),
  • wprowadzanie i obsługa danych w systemach informatycznych wykorzystywanych w obsłudze działalności administracyjnej
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych i ich rejestracja,
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonego,
  • wsparcie w przygotowaniu i realizacji zamówień publicznych realizowanych w jednostce,
  • wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych lub nagłej uzasadnionej potrzeby poleceń wydanych przez bezpośredniego przełożonego.

Wybrani kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o terminie której powiadomimy telefonicznie lub drogą mailową.

Planowany termin zatrudnienia: marzec-kwiecień 2023 r.

Termin i miejsce składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 10.03.2023 r. pisemnie na adres: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, ul. Stefanowskiego 18 (budynek A12, pokój 6), 90-537 Łódź lub przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: izabela.szymanska@p.lodz.pl, w tytule maila wpisując „Oferta kandydata do pracy imię i nazwisko”

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty:

1. CV,
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – zał. 1,
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej – zał. 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy),
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO)- zał. 3 (zgoda na przetwarzanie danych),
  5. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.