Data dodania 13.03.2024 - 15:10
Kategorie aktualności

Samodzielny referent/specjalista w Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości, Sekcja Transferu Technologii

STANOWISKO: Samodzielny referent/specjalista ( w zależności od doświadczenia) w Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15.04.2024 r.

PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: maj 2024 r. WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

Podstawowy zakres obowiązków:

  • ewidencjonowanie rejestrów, raportów, zestawień,
  • prowadzenie baz danych,
  • uzgadnianie i raportowanie danych finansowych jednostki organizacyjnej,
  • wystawianie faktur, not księgowych w systemie finansowo-księgowym VEMA,
  • monitorowanie terminów wystawiania faktur sprzedaży zgodnie z umowami,
  • rozliczanie finansowe umów, monitorowanie terminów płatności,
  • obsługa korespondencji elektronicznej Centrum w systemie EZD,
  • zamówienia publiczne,
  • sprawozdania finansowe i merytoryczne projektów realizowanych przez Sekcję Transferu Technologii,
  • zaopatrywanie Sekcji Transferu Technologii w niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w organizacji szkoleń/spotkań / konferencji / targów,
  • udział w innych pracach i projektach Sekcji Transferu Technologii

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja, prawo, zarządzanie; finanse i rachunkowość
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL;
  • współpraca z podwykonawcami,
  • znajomość ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym ; prawa zamówień publicznych; Ustawy o Finansach Publicznych; aktów normatywnych z zakresu własności intelektualnej;
  • gotowość do uczenia się i zdobywania nowych kompetencji,
  • praca w systemie Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD)
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielne tworzenie standardów organizacyjnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność i dokładność,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość uregulowań prawnych z zakresu korzystania i ochrony własności intelektualnej,
  • umiejętność w redagowaniu i tworzeniu tekstów, publikacji i opracowań,
  • gotowość do pracy w systemach informatycznych funkcjonujących wewnątrz PŁ, np. EZD; VEMA

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),
  • praca w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wymagane dokumenty:

  1. CV.
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).
  5. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.

Sposób i miejsce składania aplikacji:

1. Pisemnie na adres:

Politechnika Łódzka, Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości

Al. Politechniki 3B (budynek C-14)

93-590 Łódź

lub 2. mailem na adres: zbigniew.szamel@p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 15.04.2024 r.

Liczy się data wpłynięcia dokumentów do Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości PŁ. Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.