Data dodania 23.05.2022 - 09:14
Kategorie aktualności

Specjalista administracyjny na Wydziale Chemicznym

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Wydział Chemiczny
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
STANOWISKO: specjalista administracyjny
DATA OGŁOSZENIA: 23.05.2022
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15 czerwca 2022 (do godz. 15:00)

OPIS STANOWISKA:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • organizacja i prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych obiektu,
  • przygotowanie/uzgadnianie umów z podmiotami wynajmującymi powierzchnie,
  • prowadzenie harmonogramu wynajmu auli i sal,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji postępowań dla zamówień o wartości szacunkowej nieprzekraczającej kwoty 130.000,00 zł. netto, w oparciu o obowiązujący w PŁ Regulamin udzielania zamówień publicznych,
  • współpraca przy opracowywaniu rocznego planu postępowań o udzielenie zamówień,
  • prowadzenie sprawozdawczości wynikającej z ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji technicznej i formalno-prawnej obiektu, inwestycji i remontów,
  • prowadzenie ewidencji urządzeń technicznych, w tym podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego,
  • monitorowanie terminów kontroli technicznych i prowadzenie ewidencji awarii
  • prowadzenie korespondencji w zakresie realizacji serwisów oraz warunków gwarancyjnych,
  • współpraca przy organizacji wydarzeń,
  • udział w kontrolach, w tym organizowanych przez władze Uczelni.

Wymagania wobec Kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne lub prawo i administracja,
  • znajomość zagadnień technicznych,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • posiadanie wiedzy i doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami,
  • otwartość do poszerzania wiedzy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne warunki socjalne,
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie zostaną powiadomieni telefonicznie bądź mailowo.
Przewidywany termin zatrudnienia: 1 lipca 2022 r.
Miejsce i termin składania ofert:

Oferty zawierające aktualne CV oraz danymi do kontaktu, podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje oraz podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy - załącznik nr 1 i podpisaną zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych (art. 7 RODO) - załącznik nr 2, należy przesłać pocztą na adres: Politechnika Łódzka Dziekanat Wydziału Chemicznego, 90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 114 lub przesłać w formacie PDF na adres: w3w3d@adm.p.lodz.pl w tytule wpisując - „Specjalista administracyjny_oferta”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.