Data dodania 24.05.2022 - 15:26
Kategorie aktualności

Specjalista do spraw kadrowo-finansowych w Niepublicznym Przedszkolu Politechniki Łódzkiej

INSTYTUCJA: Niepubliczne Przedszkole Politechniki Łódzkiej
STANOWISKO: Specjalista ds. kadrowo-finansowych
MIEJSCE PRACY: Łódź, ul. Wólczańska 179 (Kampus A Politechniki Łódzkiej)
RODZAJ UMOWY: umowa o pracę - pełny etat
DATA OGŁOSZENIA: 24 maja 2022 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 23 czerwca 2022 r.
PRZEWIDYWANA DATA ZATRUDNIENIA: sierpień 2022 r.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozliczanie finansowe placówki związane z jej działalnością,
  • kontrolowanie spraw kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie dokumentacji rachunkowej,
  • przyjmowanie i kontrolowanie dokumentacji rachunkowej,
  • archiwizowanie dokumentacji finansowej,
  • inwentaryzacja majątku przedszkola,
  • analizowanie wykorzystywania środków,
  • przygotowywanie projektu rocznego planu finansowego przedszkola,
  • kontrolowanie operacji finansowych oraz legalności dokumentacji finansowej,
  • kontrolowanie wpływu czesnego,
  • kontrolowanie wpływu opłat za wyżywienie.

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • wykształcenie:
  1. ukończone studia na kierunku: ekonomia lub finanse i rachunkowość, lub ekonomiczne studia podyplomowe i co najmniej 3-letnia praktyka w księgowości,
  2. ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i co najmniej 4-letnia praktyka w księgowości,
  3. posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu: finansów publicznych, klasyfikacji budżetowej i sprawozdawczości budżetowej,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel oraz Outlook) oraz urządzeń biurowych typu: drukarka, skaner
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • skrupulatność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

WYMAGANIA DODATKOWE / MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFEROWANE WARUNKI:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  •  zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca w dogodnych warunkach i pozytywnej atmosferze.

WYMAGANE DOKUMENTY W PIERWSZYM ETAPIE REKRUTACJI:

  • życiorys (CV),
  • list motywacyjny,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (zał. 1),
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy (zał. 2),
  • Zgodę Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO (zał. 3).

SPOSÓB ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH:
 Oferty należy składać w terminie do 23.06.2022 r. w następujący sposób:

  1. w formie elektronicznej na adres: przedszkole@adm.p.lodz.pl w tytule wpisując: „Oferta kandydata do pracy - Niepubliczne Przedszkole Politechniki Łódzkiej” lub
  2. za pośrednictwem portalu: pracuj.pl

Przedszkole zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Złożonych dokumentów Przedszkole nie zwraca.