Data dodania 05.05.2022 - 11:16
Kategorie aktualności

Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości w Centrum Technologii Informatycznych

Instytucja: Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych

Projekt: „Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii” Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Miasto : Łódź

Stanowisko: Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości

Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony ( na czas realizacji projektu do dnia 31.12.2023 r.)

Data ogłoszenia: 05.05.2022 r.

Termin składania ofert: 20.05.2022 r.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SL2014.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżący monitoring projektu/wskaźników;
  • sprawozdawczość, pomiar rezultatów i produktów w projekcie;
  • uzupełnianie systemu SL 2014 w zakresie bazy monitoringu uczestników oraz wskaźników projektu;
  • ustalenie grafików zajęć dla trenerów i szkół;
  • ścisła współpraca z trenerami i szkołami;
  • rekrutacja uczestników, w tym szkół;
  • organizacja zajęć pozaszkolnych.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wybrani Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1;
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik nr 2;
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 3;

prosimy przesyłać do dnia 20.05.2022 r. na adres e-mail: cti@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „Oferta pracy” bądź na adres pocztowy:

Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych,

ul. Wólczańska 217/221, 93-005 Łódź,

z dopiskiem na kopercie „Dokumenty aplikacyjne”.