Data dodania 27.01.2023 - 10:44
Kategorie aktualności

Specjalista ds. projektów B+R w Centrum Obsługi Projektów

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Specjalista ds. projektów B+R

Miejsce pracy: Łódź, Politechnika Łódzka, Centrum Obsługi Projektów

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na:

  • analizie możliwości pozyskania finansowania prac B+R;
  • monitorowaniu terminów i rodzajów naborów wniosków;
  • doradztwie w sprawach projektów B+R;
  • przygotowywaniu aplikacji, w tym wszystkich niezbędnych dokumentów, budżetów, harmonogramów;
  • ocenie formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów oraz ocenie formalnej dokumentacji projektowej;
  • kompleksowym nadzorze nad składaniem wniosków, wdrażaniem i rozliczaniem projektów;
  • realizowaniu projektów w ramach otrzymanego dofinansowania;
  • organizowaniu spotkań informacyjnych dla pracowników PŁ;
  • prowadzeniu działań informacyjno-promocyjnych na platformie elektronicznej do komunikacji wewnętrznej w Politechnice Łódzkiej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie lub pokrewne;
  • minimum 4-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 2-letnie na stanowiskach związanych z opracowywaniem, koordynacją lub realizacją projektów B+R;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • biegła obsługa programów Word, Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  1. CV z danymi kontaktowymi i list motywacyjny,
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności,
  3. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  4. podpisana klauzula o ochronie danych osobowych,
  5. podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy  agata.kaczorowska@p.lodz.pl do dnia 10.02.2023 r.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia rekrutacji: do 28 lutego 2023 r.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.