Data dodania 24.02.2023 - 15:43
Kategorie aktualności

Specjalista ds. projektów B+R w Centrum Obsługi Projektów

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Łódź, Politechnika Łódzka, Centrum Obsługi Projektów

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na:

  • monitorowaniu i analizie możliwości pozyskania finansowania prac B+R (terminy, rodzaj naboru etc.);
  • doradztwie i wsparciu pracowników Politechniki Łódzkiej w sprawach projektów B+R;
  • przygotowywaniu aplikacji projektowych w ramach konkursów finansowanych ze środków UE i krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem projektów B+R;
  • nadzorze oraz realizacji projektów finansowanych ze środków strukturalnych i krajowych;
  • kontaktach z instytucjami finansującymi (NCBR, PARP etc.);
  • kompleksowym nadzorze nad realizacją i rozliczaniem projektów, w tym monitorowanie rzeczowej realizacji projektów i utrzymania wskaźników efektów w okresie trwałości;
  • opracowywaniu raportów i statystyk dotyczących realizowanych projektów;
  • przeprowadzaniu szkoleń/prezentacji wewnętrznych dotyczących możliwości aplikacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie lub pokrewne;
  • minimum 4-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 2-letnie na stanowiskach związanych z przygotowywaniem aplikacji projektowych o finansowanie projektów B+R;
  • przygotowywanie harmonogramów i/lub budżetu projektu i/lub analizy finansowej;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • biegła obsługa pakietu Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  1. CV z danymi kontaktowymi,
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności,
  3. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  4. podpisana klauzula o ochronie danych osobowych,
  5. podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy dostarczać/przesłać na adres:

Pani Agata Kaczorowska
Centrum Obsługi Projektów Politechniki Łódzkiej
Budynek Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - A33 IV piętro
90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116
Tel.  +48 42 631 20 82
bądź e-mail: agata.kaczorowska@p.lodz.pl

Przewidywany termin rozstrzygnięcia rekrutacji: do 24 marca 2023 r.

  • Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
  • Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
  • Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione e-mailowo lub telefonicznie.