Data dodania 01.06.2022 - 14:45
Kategorie aktualności

Specjalista ds. promocji w Centrum Technologii Informatycznych

Instytucja: Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych

Projekt: „Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Miasto : Łódź

Stanowisko: Specjalista ds. promocji

Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony ( na czas realizacji projektu do dnia 31.12.2023 r.)

Data ogłoszenia: 01.06.2022 r.

Termin składania ofert: 22.06.2022 r.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów (mile widziane Zarządzanie i Marketing),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętności komunikacyjne, kreatywność,
  • umiejętności redagowania i tworzenia treści promocyjnych,
  • umiejętność korzystania ze współczesnych technik IT,
  • mile widziane doświadczenie w promocji projektów współfinansowanych ze środków UE.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie strategii rozwoju promocji projektu,
  • aktywna realizacja przygotowanej strategii i działań operacyjnych związanych z promocją,
  • przygotowanie treści i materiałów promocyjnych w social-mediach, na stronie projektu,
  • udział w imprezach promujących projekt i Uczelnię,
  • dbałość o zgodność promocji z wytycznymi w zakresie informacji i promocji w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa,
  • monitoring i raportowanie zgodnie z wytycznymi programu,
  • kontakt ze szkołami podstawowymi celem organizacji kursów w ramach projektów.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wybrani Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

  1. CV,
  2. list motywacyjny,
  3. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  4. podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik nr 2
  5. zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 3,

prosimy przesyłać do dnia 17.06.2022 r. na adres e-mail: cti@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „Oferta pracy” bądź na adres pocztowy:

Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych,

ul. Wólczańska 217/221, 93-005 Łódź,

z dopiskiem na kopercie „Dokumenty aplikacyjne”.