Data dodania 11.05.2022 - 15:52
Kategorie aktualności

Specjalista ds. promocji w Dziekanacie Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej

STANOWISKO: specjalista ds. promocji

Miejsce pracy: Dziekanat; Wydział Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • podejmowanie działań w zakresie promocji Wydziału;
  • opracowanie materiałów promocyjnych;
  • nadzór nad treścią oraz redakcja strony internetowej oraz dbałość o jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych;
  • publikacje postów i ich moderacja (odpowiadanie na pytania i komentarze) utrzymywanie zaangażowania w mediach społecznościowych poprzez prowadzenie efektywnego dialogu oraz pisanie kreatywnych i informacyjnych treści;
  • tworzenie i optymalizowanie kampanii reklamowych na Facebooku;
  • aktywne zainteresowanie pracami prowadzonymi na wydziale, wydarzeniami w których uczestniczą pracownicy i studenci oraz ich osiągnięciami i prezentacja ich w atrakcyjnej formie szerokiemu gronu odbiorców;
  • wsparcie pracowników naukowych w tworzeniu zrozumiałych tekstów popularnonaukowych;
  • badania opinii studentów i kandydatów na studia;
  • realizacja bieżących zadań Wydziału;
  • współpraca z Działem Promocji PŁ;
  • obsługa administracyjno-biurowa wykonywanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • staż pracy co najmniej rok na podobnym stanowisku;
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office;
  • znajomość i swobodne poruszanie się po funkcjonalnościach platform; społecznościowych oraz Menedżerze Reklam Facebooka;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i trendów social media;
  • „lekkie pióro” – umiejętność tworzenia angażujących tekstów;
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • gotowości do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • mile będzie widziana prezentacja prowadzonych do tej pory profili w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej jednostce;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • darmowe kursy / szkolenia;

Kandydaci przystępujący do konkursu są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:

  • list motywacyjny
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik nr 1;
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – za-łącznik nr 2.

prosimy przesyłać na adres mailowy Dziekanatu Wydziału FTIMS PŁ: w7w7d@adm.p.lodz.pl do dnia 10.6.2022 r.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie, bądź mailowo.