Data dodania 16.11.2022 - 15:49
Kategorie aktualności

Specjalista ds. zamówień publicznych

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na dostawy oraz usługi zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • przygotowywanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji przydzielonych postępowań oraz zapewnienie prawidłowej obsługi prac komisji przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych;
  • wspieranie pracy komisji przetargowych we właściwym stosowaniu przepisów prawa;
  • opracowywanie projektów specyfikacji, ogłoszeń i informacji wymaganych dla danego trybu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz przekazywanie ich do publikacji – zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi regulacjami obowiązującymi w Politechnice Łódzkiej;
  • przygotowywanie projektów oświadczeń, wyjaśnień i stanowisk dotyczących postępowań i środków ochrony prawnej;
  • przygotowywanie dokumentacji oraz opracowywanie projektów wyjaśnień na potrzeby postępowania kontrolnego dotyczącego realizacji ustawy Prawo zamówień publicznych, przeprowadzanego przez zewnętrzne i wewnętrzne organy kontroli dotyczące realizowanych postępowań i zadań działu;
  • prowadzenie rejestru postępowań i umów w jednostce, sporządzanie planu zamówień publicznych oraz sprawozdań.
  • opracowywanie projektów uwag i wniosków do protokołu kontrolnego oraz zaleceń pokontrolnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w korzystaniu z platform zakupowych, platformy e-zamówienia UZP,
  • znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętność organizacji swojej pracy i ustalania priorytetów
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zamówieniach publicznych (mile widziane w sektorze szkolnictwa wyższego bądź projektach strukturalnych UE);
  • dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy;
  • samodzielność, odpowiedzialność

Atutem będzie:

  • znajomość systemu SL
  • wcześniejsza praca w jednostce o podobnym profilu (uczelnia, instytut).

Oferujemy:

  • możliwość negocjacji pensji opartej na kwalifikacjach i doświadczeniu;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;

Zgłoszenia powinny zawierać:

  • życiorys (CV);
  • list motywacyjny.

Dokumenty należy przesyłać do 16.12.2022 na adres: luiza.rzeczkowska@p.lodz.pl

lub tradycyjnie pocztą: Politechnika Łódzka, Centrum Obsługi Projektów, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź.