Data dodania 13.11.2023 - 14:21
Kategorie aktualności

Specjalista naukowo-techniczny w Centrum Multimedialnym PŁ

Centrum Multimedialne Politechniki Łódzkiej poszukuje kandydata na stanowisko: montażysta filmowy/operator kamery.

Stanowisko: specjalista naukowo-techniczny

Miejsce: Centrum Multimedialne, Politechnika Łódzka Wymiar czasu pracy: 1 etat (7.30 - 15.30)

Termin składania ofert: do 20.11.2023r. do godziny 15.00

Podstawowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • obróbka surowego materiału AV
  • montaż filmów
  • przygotowanie animacji w After Effects
  • przygotowywanie scenariuszy filmowych i prezentacji
  • filmowanie kamerą/aparatem
  • budowanie scenografii i oświetlanie planu filmowego

Wymagania:

  • kreatywność i pomysłowość
  • znajomość programów edycyjnych pakietu Adobe: Premiere Pro, After Effects,
  • obsługa pakietu MS Office (głównie Power Point, Excel, Word)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wiedza techniczna (kadr, oświetlenie, trójkąt ekspozycji, biegłość w posługiwaniu się sprzętem)
  • umiejętność pracy z innymi programami do montażu

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy,
  • korzystne warunki socjalne,
  • lokalizacja w centrum miasta z łatwym dojazdem,
  • parking służbowy na terenie kampusu.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikację i umiejętności,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 1,
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - załącznik 2,
  • podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 3.

Wymagane dokumenty prosimy przesyłać do 20 listopada 2023 r. pocztą elektroniczną na adres: cm@adm.p.lodz.pl podając w tytule „Aplikacja na stanowisko: montażysta filmowy/operator kamery” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.